گروه خبري : خدمات
تاريخ انتشار : 1395/09/14 - 17:22
كد :71

صدور كارت سلامت رانندگان (برگ سلامت)

به سایت مرکز  طب کار " کار و سلامت" خوش آمدید.

سلامت روحی و جسمی رانندگان بخش کالا و مسافر از اهميت بالايي برخوردار است چرا که در جلوگیری از بروز سوانح و کاهش تلفات نقشی بسزایی دارد. در مطب طب کار همه آزمایش های تشخیص طبی، معاینات بالینی، تست قند خون، بینایی سنجی ، شنوایی سنجی و روانشناسی ویژه رانندگان حمل و نقل جاده ای انجام می پذیرد. با توجه به اهمیت موضوع اطمینان از سلامت شغلی رانندگان حرفه ای در کاهش حوادث جاده ای و علاوه بر آن، افزایش بهره وری فعالیت در حرفه رانندگی، داشتن سلامت جسمانی و بنابراین دریافت کارت سلامت برای رانندگان الزامی است.

آزمایش های غربالگری همواره برای همه اقشار جامعه و برای شناسایی و تشخیص بیماری ها توصیه می شود که انجام معاینات غربالگری و آزمایش های پزشکی علي الخصوص در قشر راننده موجب شناسایی بیماری ها قبل از ابتلای فرد به عوارض آن بیماری می شود.

دارا بودن برگ صحت و سلامت جسمی و روحی رانندگی (کارت سلامت) معتبر صادر شده توسط مراکز مجاز مورد تایید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای يكي از مدارك مورد نياز جهت صدور كارت هوشمند رانندگان برون شهري ميباشد.

مرکز طب كار - كار و سلامت موفق به دریافت مجوز صدور کارت سلامت رانندگان (برگ سلامت) درون و برون شهری از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گردیده است و يكي از مراكز طب كار غرب تهران جهت صدور كارت سلامت رانندگان ميباشد.

  • صدور کارت سلامت (برگ سلامت) رانندگان پايه يك درون شهری و برون شهری، یک روزه در این مرکز امکان پذیر است.

  • صدور کارت همه روزه و از ساعت 7.00 امکان پذیر است.